Školství a kulturní instituce

Prezentace škol a kulturních institucí

Zajišťujeme kompletní řešení prezentací škol a kulturních institucí na odborných akcích počínaje poradenstvím v oboru výstav, přes obhlídku a zaměření výstavních prostor, navržení architektonicko – výtvarného řešení instalace až po dodání doprovodných služeb (tiskoviny, fotopráce, AV technika, atd.) Máme zkušenosti s veřejnými zakázkami i grantovou problematikou financování projektů.

Realizační servis

Realizujeme zakázky v šíři možností od drobných prvků v podobě dodání instalačních sestav malého rozsahu (poutač, vitrína, grafická stěna) až po kompletní instalační celky (výstava, instalace v budově klienta či veřejném prostoru), dodavatelsky i formou pronájmu.

Vybavení pro školy a kulturní instituce

Dodáváme výstavní systémy a konstrukce speciálně určené pro vybavení škol a kulturních institucí –grafické panely či vitríny, světelné poutače (systémy constructiv PILAPONCLIC, OTTO, systém Mezzo), obrazové závěsné systémy , profesionální osvětlení (ERCO, Guzzini).

Architektonickým atelierům a projekčním kancelářím poskytujeme informační servis a podporu pro práci se systémy Burkhardt Leitner constructiv. Součástí této podpory je snaha o vytvoření partnerské sítě s volným tokem informací přímo od výrobce až k projektantům, součástí podpory je i možnost volného poskytnutí softwaru pro design a zobrazování sestav.

Spolupráce se školami a kuturními institucemi

ČVUT, Vysoká škola ekonomická, Univerzita Karlova, Institut intermédií, GASK, Pražské jaro, Archiv hlavního města Prahy, Národní muzeum, Zemědělské muzeum, Figurama o.s., Československý ústav zahraniční, Středočeský kraj, Institut umění-Divadelní ústav.