Systém constructiv OTTO

constructiv otto

constructiv otto

constructiv OTTO – mobilní prostorový box na kolech
Současný vývoj kancelářského prostoru jde směrem k uvolnění pevných stavební řešení směrem k „open space“ řešením. Dříve nutné vybavení k chodu kanceláře v podobě nejrůznější techniky je redukováno na jedno centrum integrující více funkcí – zpracování a práce s daty, vývoj, archivace i reprodukce výstupů. Díky tomu lze uvolnit i jednotlivá pracoviště a řešit jejich kvalitu. Je třeba zlepšovat nejen komunikační možnosti pracovního prostoru, ale pracovat i s jeho flexibilitou a technickou dokonalostí.

Ottobox je autonomní, nezávislý „prostor v prostoru“, základní konstrukční modul je snadno a rychle přestavitelný nezávisle na vnějším prostředí, architektuře pevného objektu, v němž je usazen. Náklady na obnovu jsou ve srovnání s rekonstrukcí pevného interiéru minimální.

Ottobox může být vyřešen v souladu s firemním stylem – „corporate identity“,jež může být integrována do „slupky“ ottoboxu. Pracovní modul může být v celém svém objemu barevný, pojednán grafiky a typograficky. Nadčasová řešení vznikají díky možnosti využití zajímavých materiálů na plochy podlahy, stěn i stropu pracovního či jednacího modulu. Osvětlení, vzduchotechnika a akustika mohou být snadno doplněny dle zadání zákazníka.

OTTObox brožura DE/EN PDF


Ukázky užití


OTTO

constructiv otto

Vlastnosti

  • Kancelářské boxy

Využití

  • Kancelářské a veřejné prostory
Rozměry
Standardní modulové řady jsou například: 2.4 x 2.4 x 2.4 m nebo 3.6 x 3.6 x 2.4 m, možné jsou i atypické rozměrové varianty na přání.
Moduly

  • A1, 200