Galerie a muzea

Architektonicko – výtvarná řešení výstav

Náš zkušený tvůrčí tým složený z profesí kurátor-architekt-výtvarník je schopen navrhnout individuální architektonicko-výtvarné řešení výstavy včetně „libreta“ pro interiér vašeho muzea či galerie, pro veřejný prostor i instalace v exteriéru. Pracovní proces zahrnuje studium zadání, obhlídku a zaměření prostor výstavy a vytvoření návrhu řešení včetně finanční rozvahy. Máme zkušenosti s veřejnými zakázkami i grantovou problematikou financování projektů.


Realizační servis

Naše realizační složka stojí na vlastním skladově-výrobním areálu vybaveném pro výrobu a kompletaci zakázek, vlastním bohatém fundusu modulárních systémů nové generace a bohatých zkušenostech z realizace výstav u nás i v zahraničí. Bezprostřední kontakt mezi složkou navrhování a realizace v rámci firemního areálu je pro klienta zárukou spolehlivé realizace záměru. Realizujeme zakázky v šíři možností od drobných prvků v podobě dodání muzeálních vitrín až po kompletní výstavní celky, dodavatelsky i formou pronájmu.

Vybavení pro galerie a muzea

Dodáváme výstavní systémy a konstrukce speciálně určené pro galerie a muzea – vitríny, grafické panely, světelné poutače (systémy constructiv PILAPONCLICOTTO, systém Mezzo, profesionální osvětlení (ERCO, Guzzini) i obrazové závěsné systémy.


Spolupráce s kuturními institucemi

GASK, Pražské jaro, Archiv hlavního města Prahy, Národní muzeum, Zemědělské muzeum, Středočeské muzeum Roztoky, Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, Vlastivědné muzeum ve Slaném, Muzeum Mladoboleslavska, Muzeum Podblanicka, Filosofická fakulta, Figurama o.s., Československý ústav zahraniční, Muzeum stříbra Kutná Hora, Středočeský kraj, Institut umění-Divadelní ústav.