Vybavení kanceláří

Vybavení kanceláří a obchodů

Poskytujeme řešení pro záměry investorů v oblasti mobilních kancelářských prostor – návrhy i realizace s dodávkou skladebných sestav.
constructiv OTTO, PILA Office, PON Office a CLIC Office jsou ucelené řady prostorových modulárních systémů, které mohou vytvářet kancelářské, obchodní či obecně veřejné prostory. Umožňují sestavy autonomních, na budově nezávislých, interiérových řešení – tzv. Office Boxů. Mohou sloužit jako mobiliář v architektuře loftů, průmyslových hal a „open space“ prostor.

Architektonickým ateliérům a projekčním kancelářím poskytujeme informační servis a podporu pro práci se systémy Burkhardt Leitner construktiv. Součástí této podpory je snaha o vytvoření partnerské sítě s volným tokem informací přímo od výrobce až k projektantům, podpora zahrnuje i možnost volného poskytnutí softwaru pro design a zobrazování sestav.

  • Burkhardt Leitner constructiv
  • Kancelářské boxy OTTO – mobilní, snadno přestavitelné pracovní prostory, mobilní knihovny či archivy, moderní řešení včetně vnějšího pláště v korporátním stylu, akustická řešení, ventilace a snadno přestavitelné jednotky a celky